ФОЛЬГА. ПЕРГАМЕНТ. РУКАВ ДЛЯ ЗАПІКАННЯ

Фольга, папір для випічки, рукав для запікання. Все що може стане в нагоді господині для приготування страв в духовці і на грилі.

Все це виробляє і продає наша кампанія «Секо-Пак» вже 20 років.

Фольга

Алюмінієва фольга-корисний і багатофункціональний продукт. Харчова фольга незамінна на будь-якій кухні. Завдяки своїм якостям, харчова фольга дозволить вашій страві залишатися соковитим і привабливим .

Фольга-з успіхом використовується у виготовленні та зберіганні їжі.

 

Товщина: 12-14 мкм
Ширина рулону: від 280 до 450мм
Намотування: від 2м...

Рукав для запiкання

Для полегшення процесу і швидкого приготування їжі, господині використовують різні пристосування. Одним з таких є рукав для запікання, який застосовується в кулінарії.

Використання рукава дозволяє виключити додавання масла або жирових продуктів. До того ж позбавляє від відмочування дека після приготування. Поверхня залишається чистою.

 

Ширина рулону: 29 см.

Довжина: 3м.

Пергамент

Ще пару десятків років тому кожна домогосподарка дбайливо зберігала Папір для запікання. Пергамент для випічки був розкішшю. Використовувався пергамент для запікання в основному на свята і важливі дати. Папір для випічки ідеально підійде для вашої кухні. І допоможе створити досконале блюдо.

Наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами і допоможуть підібрати і купити якісний папір для випічки за доступною ціною. Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом, якісним обслуговуванням і оперативною доставкою.

Ширина рулону: 29М.

Колір: коричневий

Довжина: 6м.