ПАКЕТИ. ПАКЕТИ ДЛЯ СМІТТЯ

Пакети та пакети для смiття, використовуються для упаковки і транспортування численних товарів для широкого спектру побутових, промислових і комерційних потреб. Поліетиленові пакети пакети ідеально підходять для цього, оскільки вони здатні захищати вміст пакета від впливу вологи та інших атмосферних впливів.

Так само для виготовлення пакетів використовуються наступні матеріали: поліетилен або поліпропілен.

Залежно від передбачуваного використання пакета вони можуть варіюватися :

- за стилем, закриттю, формою, кольорами і типо-розмірами

Наприклад, прозорі фасувальні пакети часто використовуються для товарів, оскільки вони дозволяють споживачам бачити вміст перед їх покупкою.

Деякі пакети, такі як кульки на блискавці(Зіп-лок) повторно герметизуються, що дозволяє споживачам використовувати їх більше одного разу.

Багато галузей промисловості і застосування широко використовують поліетиленові пакети в своїх повсякденних операціях через гнучкості, але в той же час жорстких, міцних і відривних властивостей мішків. Вони використовують поліетиленові пакети для зберігання різних матеріалів, деталей та компонентів, оскільки поліетиленові пакети можуть захистити їх від різних забруднень навколишнього середовища, таких як вологість.

 

Сміттєві пакети від виробника торгової марки " ТОР ""SUPER Lux», "TOP LINE".

На сьогоднішній день сміттєвий пакет є незамінним і надійним помічником не тільки на кухні сучасної господині, але і знайшов своє широке застосування в різних сферах, таких як: клінінгові компанії і компанії з торгівлі упаковкою широкого профілю, а також підприємства ЖКГ, ресторани, і багато інших.

Саме тому, ТОВ «СЕКО-ПАК» виробляє пакети для сміття різних розмірів і різної цінової категорії.

У нас ви завжди можете придбати сміттєвий пакет високої якості, що відповідає всім необхідним нормам за прийнятною ціною.

Пакет  "Майка"

Найпопулярніший і поширений вид упаковки в повсякденному житті. Без них не обходиться жоден похід в магазин, або на ринок. Вони практично замінили сумки. І повністю витіснили з ужитку символ радянської епохи "авоськи". Ми завжди в них що-небудь несемо. І не уявляємо свого життя без цього зручного, міцного, компактного девайса. Та й навіщо?

Саме тому, виробництво компанії ТОВ «СЕКО — ПАК», пропонує Вашій увазі величезний вибір пакетів типу «майка». Різних розмірів, товщини, фасовані в рулони і поштучно. Кульки зовні нагадують предмет гардероба, а завдяки розкривним бічним вкладкам – володіють великою місткістю і користуються великою популярністю у покупця. Доступна вартість робить пакети незамінними практично в будь-якій галузі нашого життя. Ними з успіхом користуються домогосподарки, супермаркети і величезні торгові концерни.

Пакет фасовка

Фасувальні пакети щільно увійшли в наше життя і зайняли важливе місце на наших полицях, кухнях, в супермаркетах, магазинах і на ринках. Складно уявити сьогоднішній день без них.

Фасування продуктів харчування в пакети-це гігієнічно,економічно і дуже зручно, дозволяє продуктам надовго залишатися свіжими придатними до вживання. А зручна упаковка значно економить Ваш час і спрощує процес фасування. Крім того, завдяки доступній ціні, наявність фасувальних пакетів в місцях роздрібної торгівлі створює сприятливий імідж продавця в очах клієнта.А на наших кухнях-акуратною господині в очах родичів і подруг.

Пакет"Подарунковий"

Всі ми любимо подарунки. Великі і маленькі, авторські і оригінальні, різні. Але який подарунок без упаковки? Саме вона надає таємничості і загадковості. Створює ще більший ефект свята. Неможливо уявити свято без подарунка, а сюрприз без красивого подарункового пакета.

Саме тому, наша компанія,ТОВ «СЕКО — ПАК», яка є виробником, пропонує Вашій увазі великий вибір подарункових пакетів на всі випадки життя. Ми виробляємо високоякісні, міцні поліетиленові пакети, які підходять для будь - якого заходу: будь-то сімейна вечірка, або офіційне торжество. Виробляємо пакети різних розмірів і щільності, зі зручною пластиковою і петлевою ручкою. Вони ідеально підійдуть для оригінальної упаковки вашого подарунка, на : Новий рік, День Народження, 8 березня, або будь — яке інше свято, а малюнки-задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів.
Подарункові пакети з яскравим, «мультяшним принтом», особливо сподобаються найменшим покупцям. А зручна ручка, у формі петлі, зручно розміститься в дитячій долоньці. Такі пакети додадуть дитячому святу ще більшої радості і веселощів.

Пакети у рулонах

Рулонні пакети вважаються найекономічнішим і найпоширенішим видом фасування виробів як в харчовій, так і в текстильній промисловості. Головною областю застосування для рулонних пакетів виступає Розфасовка на виробництві товарів мають невеликий розмір. З тією ж метою вони застосовуються в торгових мережах і в побуті. У рулонах виробляються не тільки звичайні фасувальні пакети, але також пакети типу майка і пакети для збору сміття.

Рулонні пакети можуть відрізняються між собою в частині області застосування, призначення, товщини, якості матеріалу з якого був виготовлений пакет.Наша компанія готова надати вашій увазі великий асортимент рулонних пакетів. Ми завжди раді новим клієнтам і партнерам. Повний асортимент продукції ви можете побачити і замовити вподобані товари на нашому сайті.

Пакет поліпропіленовий

Поліпропіленові пакети-володіють найвищою міцністю при мінімальній товщині.Поліпропілен-найбільш міцний матеріал серед всіх використовуваних для виробництва пластикових пакетів.

Поліпропіленові пакети-прекрасний пакувальний матеріал для:

Харчової промисловості-хлібобулочні вироби, кондитерські та макаронні вироби, бакалійні товари, м'ясо, птиця, овочі, фрукти.
Легкої промисловості-трикотажні вироби, Постільна білизна, Чоловічі сорочки, Панчішно-шкарпеткові вироби, подушки, ковдри.
Господарсько-побутові товари-серветки, госптовари, CD-диски, дрібна фасовка, календарі, сувенірна продукція, пакет для супермаркетів.

Плівка-полотно застосовується для упаковки продукції на пакувальних напівавтоматах.
Пакети з поліпропілену, мають, високу прозорість і володіють стійкістю до механічних пошкоджень. Прекрасно підходять для багатобарвного друку, на їх поверхні ваш фірмовий логотип, рекламна інформація буде виглядати ефектно і яскраво.

Пакет "Zip -Lock"

Одним з найбільш зручних, надійних і економних видів повсякденної упаковки, безсумнівно, є пакети ЗІП-струна (zip-lock). Оснащені оригінальним замком гриппером, вони користуються великою популярністю. Унікальна засувка дозволяє практично герметично закривати пакет, а головне, проробляти це незліченну кількість разів.

Перевага:

- великий вибір розмірів і щільності, що дає можливість зберігати як дрібні деталі, так Продукти харчування;
- герметичність, дозволяє зберігати продукти харчування тривалого терміну зберігання;
- доступність для огляду упакованого товару-прозорість пакета дозволяє переглянути продукт, не відкриваючи пакет;
- неодноразове використання пакетів ЗІП-струна;