СТРІЧКА ПОЛІПРОПІЛЕНОВА

При перевезенні різноманітних крупно - і середньогабаритних вантажів, наприклад: дошки, колоди, дерев'яні або металеві вироби, металопрокат, цегла, Тротуарна плитка, побутова техніка і так далі, є необхідність в упаковці вантажу і закріпленні його до піддону при перевезенні. Широку поширеність в якості пакувального і кріпильного матеріалу придбала поліпропіленова стрічка. Завдяки своїм фізичним властивостям: міцність на розрив близько 500 кг, пластичність і низька щільність, а відповідно і вага, дана
пакувальна стрічка стала практично незамінною. Стрічка поліпропіленова пакувальна забезпечує оптимальні транспортування, навантаження-розвантаження і зберігання вантажу. Одне з незамінних властивостей стрічки – відсутність розтягування при статичних і динамічних навантаженнях. Завдяки цій властивості її з успіхом
використовують для закріплення вантажу на піддоні, а також скріплення вантажу один щодо одного для надання більшої жорсткості (наприклад: труби, дошки і так далі).


Поліпропіленова стрічка виробляється з високоякісного первинного матеріалу і володіє відповідними геометричними параметрами, що дозволяє застосовувати її в ручних, напівавтоматичних і автоматичних пакувальних машинах.


Переваги поліпропіленової стрічки: легка, міцна, проста в застосуванні, не іржавіє і не залишає плям на виробі. Стрічка поліпропіленова не відскакує як пружина, що виключає випадки поранення, а також може бути повністю перероблена.
Поліпропіленову стрічку можна закріпити:
- за допомогою скріпи, яка виявляється, не менш міцна, ніж сама стрічка;
- з використанням пряжки з металу, поліпропіленового пластику або поліаміду;
- з використанням зварювання стрічки, яка скріплюється автоматичними і напівавтоматичними стрепінг-машинами.