Компанія з 20 річним стажем!

Компанія ТОВ "Секо-Пак" - є лідером продажів пакувальної продукції на ринку України. Ми знаємо, як добре, а головне – у що упакувати найрізноманітніші і не форматні вироби.

Фірма "Секо-Пак" ексклюзивний виробник сміттєвих Кульків, повітряно-пухирчастої і стретч плівки на півдні України! А так само у нас можна знайти все, що потрібно для перевезення і зберігання! Компанія заснована в 1998 році, 20 років плідно працює на ринку упаковки . Багаторічний досвід виробництва і реалізації продукції на всій території країни і за її межами, дозволяє нашим фахівцям успішно працювати над підвищенням якості товарів, що випускаються.

Всі побажання нашого покупця-враховуються, і до кожного-підбирається індивідуальний підхід!!!
Нами офіційно зареєстровано 8 торгових марок і отримані патенти на захист інтелектуальної власності 12 видів пакувальної продукції. І це-тільки початок!
Прагнення розвиватися і відповідати бажанням покупця призвело до того, що каталог нашої продукції налічує понад 1000 найменувань, які постійно оновлюються.

 

Маючи свій автотранспорт-здійснюємо швидку доставку по Одесі і півдню України, обговорюємо всі побажання і вибираємо найбільш зручний для покупця варіант доставки по всій Україні.
Працюючи з нами – ви робите правильний вибір!